Wielrennen

Uitslagen Z.A.C. 2019

De uitslag van donderdag 5 september 2019

Categorie A:
1e Mark Verbeek
2e Coen van Kleef
3e Marco Kuijvenhoven

Categorie B:
1e Joost van Giesen
2e Ernst Fridom
3e Raymond Olsthoorn

Categorie C:
1e Leonardo van Driel
2e Jerney van der Heijden 

De uitslag van donderdag 29 augustus 2019

Categorie A:
1e Bob van der Berg
2e Henk Bom
3e Mark Verbeek

Categorie B:
1e Hans Meerbeek
2e Rene Lievaart
3e Remco Veerkamp

Categorie C:
1e Thomas Engelhard
2e Milou Zuijderwijk

De uitslag van donderdag 22 augustus 2019

Categorie A:
1e Nick Brabander
2e Coen van Kleef
3e Bob van der Berg

Categorie B:
1e Remco Veerkamp
2e Joost van Giesen
3e René Lievaart

Categorie C:
1e Ruud van Leeuwen
2e Leonardo van Driel
3e Thomas Engelhard 

De uitslag van donderdag 15 augustus 2019

Categorie A:

1e Nick Brabander
2e Bob van der Berg
3e Mark Verbeek

Categorie B:
1e Joost van Giesen
2e Rene Lievaart
3e Edwin Vijverberg

Categorie C:
1e  Sven van der Lans
2e Leonardo van Driel
3e Rozemarijn Ammerlaan

De uitslag van donderdag 8 augustus 2019

Categorie A:
1e Mark Verbeek
2e Christiaan Meerbeek
3e Paul Helderman

Categorie B:
1e Hans Meerbeek
2e Joost van Giesen
3e Ron van der Voort

Categorie C:
1e Leonardo van Driel
2e Milou Zuijderwijk

De uitslag van donderdag 25 juli 2019

Categorie A:
1e Christiaan Meerbeek
2e Marco Kuijvenhoven
3e Mark Verbeek

Categorie B:
1e Hans Meerbeek
2e Joost van Giesen
3e Rene Lievaart

Categorie C:
1e Ruud van Leeuwen

De uitslag van donderdag 18 juli 2019

Categorie A:
Winnaar: Joey van den Heuvel

Categorie B:
Winnaar: Marcel Dries

Categorie C:
Winnaar: Thomas Engelhard

De uitslag van donderdag 11 juli 2019

Categorie A:
1e Erwin Meijer
2e Eddy Gödde
3e Mark Verbeek

Categorie B:
1e Rene Lievaart
2e Remco Veerkamp
3e Jacco Janssen

Categorie C:
1e Thomas Engelhard
2e Leonardo van Driel
3e Ruud van Leeuwen

De uitslag van donderdag 20 juni 2019

Categorie A:
1e Mark Verbeek
2e Marco Kuijvenhoven
3e Dennis van Leeuwen

Categorie B:
1e Jacco Janssen
2e Jeffrey Bol
3e Mario Lagerwerf

Categorie C:
1e Ruud van Leeuwen
2e Leonardo van Driel
3e Britt van der Hulst

De uitslag van donderdag 13 juni 2019

Categorie A:
1e Nick Brabander
2e Twan van der Drift
3e Roel Brabander

Categorie B:
1e Remco Veerkamp
2e Jacco Janssen
3e Hans Meerbeek

Categorie C:
1e Jesse Flikweert
2e Britt van der Hulst

De uitslag van donderdag 6 juni 2019

Categorie A:
1e Joost van der Blink
2e Mark Verbeek
3e Dennis Meyer

Categorie B:
1e René Lievaart
1e Remco Veerkamp
3e Hans Meerbeek

Categorie C:
1e Christiaan Terpstra
2e Britt van der Hulst
3e Jesse Flikweert

De uitslag van donderdag 23 mei 2019

Categorie A:
1e Bram Mens
2e Christiaan Meerbeek
3e Nick Brabander

Categorie B
1e Henk Hulspas
2e Remco Veerkamp
3e Edwin Vijverberg

Categorie C
1e Leonardo van Driel
2e Ruud van Leeuwen
3e Léin Booy

De uitslag van donderdag 16 mei 2019

Categorie A:
1e Christiaan Meerbeek
2e Joost van den Blink
3e Erwin Meijer

Categorie B:
1e Hans Meerbeek
2e Henk Hulspas
3e Jacco Janssen

Categorie C:
1e Thomas Engelhart
2e Ruud van Leeuwen
3e Leonardo van Driel

De uitslag van donderdag 9 mei 2019

Categorie A:
1e Dennis Meyer
2e Christiaan Meerbeek
3e Robin Don

Renners B
1e Rene Lievaart
2e Henk Hulspas
3e Remco Lievaart

Renners C
1e Sven van der Lans
2e Leonardo van Driel
3e Larissa Hartog 

De uitslag van donderdag 2 mei 2019

Categorie A:
1e Nick Brabander
2e Christiaan Meerbeek
3e Carlo van den Berg

Categorie B:
1e Rene Lievaart
2e Remco Veerkamp
3e Jeffrey Bol

Categorie C:
1e Leonardo van Driel
2e Britt van der Hulst
3e Rozemarijn Ammerlaan

De uitslag van donderdag 25 april 2019

Categorie A:
1e Nick van der Meer
2e Markus Meerbeek
3e Wessel van Koppen

Categorie B:
1e Jeffrey Bol
2e Hans Meerbeek
3e Remco Veerkamp

Categorie C:
1e Ruud van Leeuwen
2e Jesse Flikweert
3e Thomas Engelhard

De uitslag van donderdag 18 april 2019

Categorie A
1e  Nick Brabander
2e  Dennis van Leeuwen
3e  Maurice Barendse

Categorie B
1e  Hans Meerbeek
2e  Quinten Buijs
3e  Jacco Janssen

Categorie C
1e  Sven van der Lans
2e  Ruud van Leeuwen
3e  Leonardo van Driel

De uitslag van donderdag 11 april 2019

Categorie A
1e Nick Brabander
2e Dennis van Leeuwen
3e Mark Verbeek

Categorie B
1e Joost van Giesen
2e Frank Hollaar
3e Roland Loykens

Categorie C
1e Leonardo van Driel
2e Sven van der Lans
3e Ruud van Leeuwen

De uitslag van donderdag 4 april 2019

Categorie A
1e Nick Brabander
2e Marvin v Spronsen
3e Joost v d Blink

Categorie B
1e  Hans Meerkerk
2e Henk Hulspas
3e Rene Lievaart

Categorie C
1e Sven v d Lans
2e Judith Stolze
3e Leonardo v Driel

De uitslag van donderdag 28 maart 2019

Categorie A
1e Nick Brabander
2e Sven v Luijk
3e Mark Verbeek

Categorie B
1e René Lievaart
2e Jacco Jansen
3e Joost v Giessen

Categorie C
1e Sven v d Lans
2e Leonardo van Driel
3e Laura Molenaar

De uitslag van donderdag 21 maart 2019

Categorie A
1e Joost v d Blink
2e Dennis v Leeuwen
3e Marvin v Spronsen

Categorie B
1e Hans Meerbeek
2e Jeffrey Bol  
3e Ron de Raay

Categorie C
1e Sven  v d Lans
2e Daan v d Berg
3e Leonardo v Driel

De uitslag van donderdag 14 maart 2019

Categorie A
1e Nick Brabander
2e Luke Verburg
3e Markus Meerbeek

Categorie B
1e Remco Veerkamp
2e Hans Meerbeek
3e Joost van Giezen

Categorie C
1e Leonardo van Driel
2e Sven van der Lans
3e Laura  Molenaar

 

Sponsoren