Wielrennen

Uitslagen Z.A.C. 2016

DE UITSLAG VAN 15 SEPTEMBER 2016 EN DE EINDSTAND

A Licentiehouders
1e Bob v d Enden
2e Martijn Stougje
3e Marvin v Spronsen

B Trimmers
1e Joost v Giezen
2e Mario Lagerwerf
3e Rene Lievaart

C Nieuwelingen /Dames
1e Luuk Vollebregt
2e Markus Meerbeek
3e Roy Duyvesteyn

EINDKLASSEMENT 2016

A Licentiehouders
1e Bob v d Berg
2e Henk Bom
3e Marco Kuivenhoven

B Trimmers
1e Joost v Giezen
2e Jacco Jansen
3e Roland Loykens

C Nieuwelingen /Dames
1e Luuk Vollebregt
2e Marcus Meerbeek
3e Cristaan v d Lee

DE UITSLAG VAN 8 SEPTEMBER 2016

A Licentiehouders
1e Henk Bom
2e Erwin Meyer
3e Marco Kuivenhoven
4e Bob v d Berg
5e Mark Verbeek

B Trimmers
1e Jacco Jansen
2e Frank de Bakker
3e Hans Verbeek
4e Jellie ten Kate
5e Frank Hollaar

C Nieuwelingen/Dames
1e Markus Meerbeek
2e Cristiaan v d Lee
3e Roy Rodenburg
4e Luuk Vollebrecht

DE UITSLAG VAN 1 SEPTEMBER 2016

A Licentiehouders
1e Bob v d Enden
2e Bob v d Berg
3e Henk Bom
4e Marco Kuivenhoven
5e Erwin Meyer

B Trimmers
1e Frank Hollaar
2e Mario Lagerwer
3e Hans Meerbeek
4e Marcel Dries
5e Jan Willem Huizing

C Nieuwelingen/Dames
1e Luuk Vollebregt
2e Markus Meerbeek
3e Cristiaan v d Lee
4e Rozenmarijn Ammerlaan

DE UITSLAG VAN 25 AUGUSTUS 2016

A Licentiehouders

1e Jaco v Beusichem
2e Bob v d Berg
3e Martijn Stougj
4e Maxim Harteloch
5e Marco Kuivenhoven

B Trimmers
1e Mario Lagerwerf
2e Roland Loykens
3e Corne Verkade
4e Johan v Hagen
5e Ron v d Voort

C Nieuwelingen/Dames
1e Luuk Vollebregt
2e Roy Duyvesteyn
3e Markus Meerbeek
5e Luuk v d Hoeven

DE UITSLAG VAN 18 AUGUSTUS 2016

A Licentiehouders
1e Paul Helderman
2e Joost v d Blink
3e Henk Bom
 
B Trimmers
1e Jan Willem Huizing
2e Jacco Jansen
3e Joost v Giezen
 
C Nieuwelingen/Dames
1e Luuk Vollebregt
2e Stef Suiker
3e Markus Meerbeek
 

DE UITSLAG VAN 21 JULI 2016

A licentiehouders
1e Marvin v Spronsen
2e Daan v Ruijven
3e Joost v d Blink
4e Jaco v Beusichem
5e Paul Helderman

B Trimmers
1e Ronald Boers
2e Ron v d Voort
3e Frank d Bakker
4e Ronald v Venrooy
5e Johan v Hagen

C Nieuwelingen /Dames
1e Luuk Vollebregt
2e Nick Brabander
3e Sven Vijverberg
4e Cristiaan v Lee
5e Luuk v Hoeven

DE UITSLAG VAN 14 JULI 2016

A licentiehouders
1e Rikkie Dijkhuizen
2e Martin Jansen
3e Bart v d Berg
4e Marco Kuivenhoven
5e Jay Overvliet

B Trimmers
1e Johan v Hagen
2e Nils Sprinkhuizen
3e Roland Loykens
4e Ron v d Voort
5e Erwin v Lier

C Nieuwelingen/Dames
1e Cristiaan v d Lee
2e Luuk Vollebregt
3e Luca wagenmakers

DE UITSLAG VAN 7 JULI 2016

A Licentiehouders
1e Ruben de Goede
2e Jos Koop
3e Joost v d Blink
3e Jay Overvliet
5e Bart v d Berg

B Trimmers
1e Joost v Giezen
2e Nils Sprinkhuizen
3e Roland Loykens
4e Aad Brabander
5e Johan v Hagen

C Nieuwelingen/Dames
1e Luuk Vollebregt
2e Roy Duyvesteyn
3e Cristiaan v d Lee
4e Rozenmarijn Ammerlaan

DE UITSLAG VAN 23 JUNI 2016

A Licentiehouders
1e Marvin v Spronsen
2e Henk Bom
3e Niels wubben4
4e Jay Overvliet
5e Martin Jansen

B Trimmers
1e Joost v Giezen
2e Ron v Voort
3e Paul de Zeeuw
4e Jan Hanemaayer
5e Nico Tol

C Nieuwlingen/Dames
1e Luuk Vollebregt
2e Roy Duyvesteyn
3e Luuk v d Hoeven
4e Sven Vijverberg
5e Stein de Kort

DE UITSLAG VAN 9 JUNI 2016

A Licentiehouders
1e Bob v Berg
2e Bob v d Enden
3e Jaco vBeusichem
4e Cristiaan Meerbeek
5e Damian v Dalen
 
B Trimmers
1e John v Etten
2e Frank de Bakker
3e Erwin v Lier
4e Roland Loykens
5e Stef v d Linden
 
C Nieuwelingen–Dames
1e Sven Vijverberg
2e Nic Brabander
3e Luuk Vollebrecht
4e Roy Duyvesteyn
5e Luuk v d Hoeven
 
DE UITSLAG VAN 2 JUNI 2016
 
A Licentiehouders
1e Erwin Meyer
2e Michael Sonneveld
3e Marco kuivenhoven
 
B Trimmers
1e Jan Hannemaayer
2e Frank Hollaer
 
C Nieuwelingen/Dames
1e Sven Vijverberg
2e Lotte Beukers
3e Rozemarijn Ammerlaan

De uitslag van 26 mei 2016

 
A Licentiehouders
1e Maxim Harteloch
2e Cristiaan Meerbeek
3e Niels Wubben
4e Paul Helderman
5e Maurice Barendse
 
B Trimmers
1e Jerzy Sowa
2e Jan Willem Huizing
3e Joost v Giezen
4e John v d Ende
 
C Nieuwelingen/Dames
1e Nathan v Rijswijk
2e Sven Vijverberg
3e Luuk Vollebrecht
4e Stef Suiker
5e Luuk v d Hoeven
 

De uitslag van 19 mei 2016

 
A licentiehouders
1e Bob v d Berg
2e Cristiaan Meerbeek
3e Jos Koop
4e Josry vd Meys
5eMaurice Barendse
 
B Trimmers
1e Jan Willem Huizing
2e Joost v Giezen
3e Frank hollaar
4e Corne Verkade
5e Johan v Hagen
 
C Nieuwelingen/Dames
1e Sven Vijverberg
2e Nathan Rijswijk
3e Roy Duuyvesteyn
4e Nick Brabander
5e Luuk Vollebrecht
 

De uitslag van 12 mei 2016

 
A Licentiehouders
1e Bob vd Berg
2e Niels Wubben
3e Robbert Keus
4e Jacco v Beusichem
5e Rikkie Dijkhuizen
 
B Trimmers
1e Ralf v d Meer
2e Bas v d Poel
3e Jacco Jansen
4e Jan Willem Huizing
5e Joost v Giezen
 
C Nieuwelingen/Dames
1e Nathan Rijswijk
2e Sven Vijverberg
3e Cristiaan v d Lee
4e Markus Meerbeek
5e Stef Suiker
 

De uitslag van 28 april 2016

 
A Licentiehouders
1e Maxin Hartelooh
2e Joost v d Blink
3e Mauriche Barendse
4eJim Duijvesteijn
5e Jay Overvliet
 
B Trimmers
1e Rene Lievaart
2e Mario Lagerwerf
3e Jacco Jansen
4e Joost v Giezen
5e Ricardo Jansen
 
C Nieuwelingen /Dames
1e Sven Vijverberg
2e Cristiaan v d Lee
3e Markus Meerbeek
4e Roy Duyvesteyn
5e Nick Brabander
 

De uitslag van 21 april 2016

 
A Licentiehouder
1e Joost v d Blink
2e Robbert Keus
3e Bob v d Berg
4e Maurice Barendse
5e Jim Duyvestyn
 
B Trimmers
1eJacco Jansen
2e Corne Verkade
3e Erwin Verbraeken
4e Ad Brabander
5e Joost v Giezen
 
C Nieuwelingen /Dames
1e Luuk Vollebrecht
2e Roy Rodenburg
3e Stef Suiker
4e Markus Meerbeek
5e Stein de Kort
 

De uitslag van 14 april 2016

 
A Licentiehouders
1e Henk Bom
2e Paul Helderman.
3e Freek Middelburg
4e Dennis v Leeuwen
5e Bob v d Berg
 
B Trimmers
1e John van den Ende
2e Jacco Jansen
3e Mario Lagerwerf
4e Jelle ten Kate
5e Joost v Giesen
 
C Nieuwelingen /Dames
1e Luuk Vollebregt
2e Luke Verburg
3e Frank Steiger
4e Roy Duijvesteijn
5e Stef Suiker
 

De uitslag van 7 april 2016

 
A Licentiehouders
1e Damian v Dalen
2e Dennis Meijer
3e Jay Overvliet
4e Cristiaan Meerbeek
5e Jaco v Beusichem.
 
B Trimmers
1e John v d Ende
2e Jacco Jansen
3e Mario Lagerwerf
4e Ron v d Voort
5e Corne Verkade
 
C Nieuwelingen /Dames
1e Nathan Rijswijk
2e Frank Stijger
3e Markus Meerkerk
4e Roy Duijvesteijn
5e Stijn de Kort
 

De uitslag van donderdag 31 maart 2016

 
A Licentiehouders
1 Niels Wubben
2 Damian v Dalen
3 Julian Stolk
4 Maurice Barendse
5 Henk Bom
 
B Trimmers
1 John v.d. Ende
2 Jacco Jansen
3 Joost v Giesen
4 Marcel Duijvesteijn
5 Mario Lagerwerf
 
C nieuwelingen/Dames
1 Luuk Vollebregt
2 Frank Stijger
3 Luuk v d Hoeven
4 Markus Meerbeek
5 Cristiaan v.d. Lee
 

De uitslag van donderdag 24 maart 2016

 
A Licentiehouders
1 Marco Kuivenhoven
2 Daan v Ruiven
3 Ruben de Goede
4 Martijn Knoppert
5 Damian v Dalen
 
B Trimmers
1 Rene Lievaart
2 Joost v Giezen
3 Roland Loykens
4 Rombout Korteweg
5 Frank v d Meer
 
Nieuwelingen /Dames
1 Nathan Rijswijk
2 Luke Verburg
3 Luuk Vollebrecht
4 Luuk v d Hoeven
5 Nienke Wasmus 
 

De uitslag van donderdag 17 maart 2016

 
A Licentiehouders
1e Freek Middelburg
2e Marco Kuijvenhoven
3e Sem v d Bogaert
4e Henk Bom
5e Patrick v d Knaap
 
B Trimmers
1e Joost v Giezen
2e Rene Lievaart
3e John v d Ende
4e Erwin Scholten
5e Ramon Velthoven
 
C Nieuwelingen/Dames
1e Luke Verburg
2e Markus Meerbeek
3e Cristiaan v d Lee
4e Ilse Nasveld
5e Judith Stolze
 

De uitslag van donderdag 10 maart 2016

 
A Licentiehouders   
1e Ruben de Goede
2e Maxi Harteloch
3e Cristiaan Meerbeek
4e Carlo v d Berg
5e Jim Duyvestijn
 
B Trimmers
1e John v/d Ende
2e Rene Lievaart
3eRoland Loykens
4e Marcel den Haan
5e Joost van Giesen
 
C Nieuwelingen/Dames
1e Nathan Rijsdijk
2e Roy Duyvestijn
3e Nick Brabander
4e Eva v d Born
5e Markus Meerbeek

 

X

X

XXX

X

Sponsoren