Mountainbike

Klassement Paul Sosef Cup 2019

Klassement na 1 wedstrijd

 

        Plaats Punten
           
Jongens 2013        
           
  Noud   Wubben 1 50
  Nijs   Alleblas 2 48
           
Meisjes 2013        
  Ynte   Alleblas 1 50
           
Jongens 2012        
  Stijn   Weeber 1 50
           
Jongens 2011        
  Stijn    Wubben 1 50
  Fedde van Koppen 2 48
  Daan van der Voort 3 46
  Neal van der Ende 4 44
           
Jongens 2011 met Licentie      
  Wessel den Harder 1 50
           
Meisjes 2011 met licentie        
  Julia   Herman 1 50
           
Jongens 2010        
  Boris van   Alphen Enthoven 1 50
  Job   Koornneef 2 48
  Luuk van Soest 3 46
  Luke van den Bos 4 44
  Vince van Arendonk 5 42
  Jop   Vermeer 6 40
  Ryan van Leeuwen 7 39
  Nander   Quak 8 38
  Cas   Schotmans 9 37
  Quinn   Vijverberg 10 36
           
Jongens 2010 met licentie      
  Iker   Slotboom 1 50
           
Meisjes 2010        
  Oona   Alleblas 1 50
           
Jongens 2009        
  Maas   Hoogerbrug 1 50
  Joep   Loykens  2 48
  Pim   Vermeer 3 46
  Ben   Samwel 4 44
  Huub   Poot 5 42
  Tom van der Lans 6 40
           
Jongens 2009 met licentie      
  Bas   Herman 1 50
  Sam van der Drift 2 48
           
Meisjes 2009 met licentie        
  Feline   Steijn 1 50
           
Jongens 2008        
  Lorenzo de  Bruin 1 50
  Jelle   Alebregtse 2 48
  Stephan van   Daalen 3 46
  Ian   Storm 4 44
  Stan   Zwinkels 5 42
  Rick   Hartensveld 6 40
  Thomas   Schilder 7 39
  Ties   Hofstede 8 38
           
Jongens 2008 met licentie      
  Dave   Boekestijn 1 50
  Jurgen den Harder 2 48
  Justen     Hauser 3 46
           
Meisjes 2008        
  Eefje van Ruijven 1 50
  Merel  van Dijk 2 48
  Emy   Alders 3 46
           
Meisjes 2008 met licentie        
  Floortje de Vries 1 50
  Benthe van Haasteren 2 48
           
Jongens 2007        
  Maurits   Racké 1 50
  Senn van der Burg 2 48
  Mark van der Aa 3 46
  Bart van Soest 4 44
  Guus    Bijl 5 42
           
Jongens 2007 met licentie      
  Boris van der Voort 1 50
  Kaj   Roeling 2 48
           
Meisjes 2007        
  Aline van der  Wel 1 50
  Ava   Alders 2 48
           
Meisjes 2007 met licentie        
  Nanet   Huising 1 50
           
Jongens 2006        
  Jens van   Zon 1 50
           
Jongens 2006 met licentie      
  Luuk van der  Drift 1 50
  Camiel   Thunnissen 2 48
           
Meisjes 2006        
  Nanine   Boers 1 50
           
Jongens 2005        
  Tom van Dijk 1 50
  Bas van Kester 2 48
  Sen  van den Bos 3 46
  Mike van Zeijl 4 44
  Teun van Bree 5 42
           
Jongens 2005 met licentie      
  Sjors   Lugthart 1 50
           
Meisjes 2005         
  Britt   Mulder 1 50
  Merel   Hofstede 2 48
           
Meisjes 2005 met licentie        
  Imke   Hartog 1 50
           
Jongens 2004        
  Niels   Ras 1 50
  Mathijs van Dijk 2 48
  Jarno de Groot 3 46
  Kai   Baljeu 4 44
  Rick   Arensman 5 42
  Ward van  Berkel 6 40
           
Meisjes 2004        
  Christianne   Racké 1 50
           
Jongens 2003        
  Nick van Geest 1 50
  Huub   Vollebregt 2 48
  Koen van der Knaap 3 46
  Tim   Vijverberg 4 44
  Tim   Souren 5 42
           
Meisjes 2003        
  Naomi van der Noll 1 50
  Erna   Veenman 2 48
  Chantall   Simons 3 46
           
Jongens 2002        
  Jesse   Zwinkels 1 50
  Christian   Terpstra 2 48
  Tijmen   Zandman 3 46
  Chris  van Dijk 4 44

 

 Mogelijk gemaakt door:

 
 
 

Sponsoren