Mountainbike

Eindklassement Paul Sosef Cup 2019

        Puntentotaal
         
Jongens 2013      
         
1 Noud   Wubben 200
2 Nijs   Alleblas 186
3 Mathijs   Dieleman 94
4 Ruben   Barendse 48
         
Meisjes 2013      
1 Ynte   Alleblas 200
         
Jongens 2012      
1 Stijn   Weeber 150
2 Thomas van de Beek 48
         
Jongens 2011      
1 Stijn    Wubben 200
2 Daan van der Voort 182
3 Fedde van Koppen 182
4 Neal van der Ende 170
5 Jesper   Vis 144
         
Jongens 2011 met Licentie    
1 Wessel den Harder 200
         
Meisjes 2011 met licentie    
1 Julia   Herman 200
         
Jongens 2010      
1 Boris van   Alphen Enthoven 200
2 Job   Koornneef 192
3 Vince van Arendonk 174
4 Luke van den Bos 167
5 Ryan van Leeuwen 153
6 Quinn   Vijverberg 121
7 Jop   Vermeer 118
8 Luuk van Soest 92
9 Thijs   Barendse 90
10 Billy   Vreugdenhil 82
11 Lucas   Deleman 77
12 Nander   Quak 76
13 Cas   Schotmans 37
         
Jongens 2010 met licentie    
1 Iker   Slotboom 200
         
Meisjes 2010      
1 Oona   Alleblas 200
         
Jongens 2009      
1 Pim   Vermeer 196
2 Ben   Samwel 184
3 Huub   Poot 180
4 Joep   Loykens  140
5 Maas   Hoogerbrug 132
6 Tom van der Lans 122
7 Stef de Brabander 44
8 Peter van Os 39
         
Jongens 2009 met licentie    
1 Bas   Herman 200
2 Sam van der Drift 144
         
Meisjes 2009 met licentie    
1 Feline   Steijn 200
         
Meisjes 2009      
1 Britt   Post 100
         
Jongens 2008      
1 Lorenzo de  Bruin 196
2 Jelle   Alebregtse 192
3 Stephan van   Daalen 184
4 Ian   Storm 178
5 Stan   Zwinkels 170
6 Ties   Hofstede 158
7 Rick   Hartensveld 40
8 Thomas   Schilder 39
         
Jongens 2008 met licentie    
1 Dave   Boekestijn 200
2 Justen     Hauser 182
3 Jurgen den Harder 182
4 Jurre van de Kaaij 140
5 Splinter van 't Hoff 46
         
Meisjes 2008      
1 Emy   Alders 194
2 Merel  van Dijk 194
3 Eefje van Ruijven 50
         
Meisjes 2008 met licentie    
1 Floortje de Vries 200
2 Benthe van Haasteren 192
         
Jongens 2007      
1 Maurits   Racké 200
2 Mark van der Aa 190
3 Senn van der Burg 186
3 Guus    Bijl 128
5 Bart van Soest 88
         
Jongens 2007 met licentie    
1 Kaj   Roeling 194
2 Boris van der Voort 150
3 Rif van den Berg 94
         
Meisjes 2007      
1 Aline van der  Wel 200
2 Ava   Alleblas 192
         
Meisjes 2007 met licentie    
1 Nanet   Huising 200
2 Joy den Braver 96
         
Jongens 2006      
1 Jens van   Zon 148
2 Lars   Kiezeling 100
         
Jongens 2006 met licentie    
1 Luuk van der  Drift 196
2 Camiel   Thunnissen 140
3 Sven   Stapersma 100
4 Bjorn van der  Drift 92
         
Meisjes 2006      
1 Nanine   Boers 150
         
Jongens 2005      
1 Tom van Dijk 200
2 Bas van Kester 192
3 Mike van Zeijl 178
4 Teun van Bree 170
5 Sen  van den Bos 138
         
Jongens 2005 met licentie    
1 Sjors   Lugthart 150
         
Meisjes 2005       
1 Britt   Mulder 200
2 Merel   Hofstede 144
         
Meisjes 2005 met licentie    
1 Imke   Hartog 150
         
Jongens 2004      
1 Mathijs van Dijk 196
2 Niels   Ras 194
3 Kai   Baljeu 178
4 Jarno de Groot 140
5 Ward van  Berkel 126
6 Rick   Arensman 42
         
Meisjes 2004      
1 Christianne   Racké 200
         
Jongens 2003      
1 Nick van Geest 200
2 Huub   Vollebregt 188
3 Koen van der Knaap 180
4 Tim   Vijverberg 170
5 Tim   Souren 128
6 Roel   Grootscholten 94
         
Meisjes 2003      
1 Naomi van der Noll 196
2 Chantall   Simons 186
3 Erna   Veenman 148
         
Jongens 2002      
1 Christiaan   Terpstra 198
2 Jesse   Zwinkels 194
3 Chris  van Dijk 182
4 Olaf   Ottens 130
5 Tijmen   Zandman 90

 

 Mogelijk gemaakt door:

 
 
 

Sponsoren