Mountainbike

Klassement Paul Sosef Cup 2019 (2)

        TOTAAL PUNTEN
         
Jongens 2013      
         
1 Noud   Wubben 100
2 Nijs   Alleblas 96
         
Meisjes 2013      
1 Ynte   Alleblas 100
         
Jongens 2012      
1 Stijn   Weeber 100
         
Jongens 2011      
1 Stijn    Wubben 100
2 Fedde van Koppen 94
3 Daan van der Voort 90
4 Neal van der Ende 86
5 Jesper   Vis 48
         
Jongens 2011 met Licentie  
1 Wessel den Harder 100
         
Meisjes 2011 met licentie  
1 Julia   Herman 100
         
Jongens 2010      
1 Boris van   Alphen Enthoven 100
2 Job   Koornneef 96
3 Luke van den Bos 88
4 Vince van Arendonk 88
5 Jop   Vermeer 82
6 Ryan van Leeuwen 79
7 Quinn   Vijverberg 75
8 Luuk van Soest 46
9 Nander   Quak 38
10 Cas   Schotmans 37
         
Jongens 2010 met licentie    
1 Iker   Slotboom 100
         
Meisjes 2010      
1 Oona   Alleblas 100
         
Jongens 2009      
1 Maas   Hoogerbrug 92
2 Joep   Loykens  96
3 Pim   Vermeer 96
4 Ben   Samwel 88
5 Huub   Poot 88
6 Tom van der Lans 80
         
Jongens 2009 met licentie  
1 Bas   Herman 100
2 Sam van der Drift 96
         
Meisjes 2009 met licentie  
1 Feline   Steijn 100
         
Meisjes 2009      
1 Britt   Post 50
         
Jongens 2008      
1 Lorenzo de  Bruin 96
2 Jelle   Alebregtse 96
3 Stephan van   Daalen 96
4 Ian   Storm 88
5 Stan   Zwinkels 84
6 Thomas   Schilder 39
7 Ties   Hofstede 78
8 Rick   Hartensveld 40
         
Jongens 2008 met licentie  
1 Dave   Boekestijn 100
2 Jurgen den Harder 92
3 Justen     Hauser 88
4 Jurre van de Kaaij 48
5 Splinter van 't Hoff 46
         
Meisjes 2008      
1 Eefje van Ruijven 50
2 Merel  van Dijk 98
3 Emy   Alders 94
         
Meisjes 2008 met licentie  
1 Floortje de Vries 100
2 Benthe van Haasteren 96
         
Jongens 2007      
1 Maurits   Racké 100
2 Senn van der Burg 96
3 Mark van der Aa 46
4 Bart van Soest 44
5 Guus    Bijl 88
         
Jongens 2007 met licentie  
1 Boris van der Voort 100
2 Kaj   Roeling 96
3 Rif van den Berg 46
         
Meisjes 2007      
1 Aline van der  Wel 100
2 Ava   Alleblas 96
         
Meisjes 2007 met licentie  
1 Nanet   Huising 100
2 Joy den Braver 48
         
Jongens 2006      
1 Jens van   Zon 100
         
Jongens 2006 met licentie  
1 Luuk van der  Drift 98
2 Camiel   Thunnissen 94
3 Sven   Stapersma 50
         
Meisjes 2006      
1 Nanine   Boers 50
         
Jongens 2005      
1 Tom van Dijk 100
2 Bas van Kester 96
3 Sen  van den Bos 92
4 Mike van Zeijl 88
5 Teun van Bree 84
         
Jongens 2005 met licentie  
1 Sjors   Lugthart 50
         
Meisjes 2005       
1 Britt   Mulder 100
2 Merel   Hofstede 96
         
Meisjes 2005 met licentie  
1 Imke   Hartog 100
         
Jongens 2004      
1 Niels   Ras 98
2 Mathijs van Dijk 98
3 Ward van  Berkel 84
4 Kai   Baljeu 90
5 Jarno de Groot 46
6 Rick   Arensman 42
         
Meisjes 2004      
1 Christianne   Racké 100
         
Jongens 2003      
1 Nick van Geest 100
2 Huub   Vollebregt 92
3 Koen van der Knaap 92
4 Tim   Vijverberg 84
5 Tim   Souren 84
6 Roel   Grootscholten 48
         
Meisjes 2003      
1 Naomi van der Noll 98
2 Erna   Veenman 98
3 Chantall   Simons 92
         
Jongens 2002      
1 Jesse   Zwinkels 98
2 Christian   Terpstra 98
3 Tijmen   Zandman 90
4 Chris  van Dijk 90
5 Olaf   Ottens 42

 

 Mogelijk gemaakt door:

 
 
 

Sponsoren