Contact

Contactpersonen

Dagelijks bestuur    
Paul van den Enden Voorzitter voorzitter@westlandwilvooruit.nl
Florence Molenaar Secretaris secretaris@westlandwilvooruit.nl
Frank Hollaar Penningmeester penningmeester@westlandwilvooruit.nl

 

Ledenadministratie    
Janneke Kouwenhoven Ledenadministratie ledenadministratie@westlandwilvooruit.nl

 

PR-Commissie    
Astrid Bax PR Ren pr-ren@westlandwilvooruit.nl
Pieter Verbeek PR Trimmers pr-trim@westlandwilvooruit.nl
Silvia van der Voort PR Mountainbike + Veldrijden pr-mtb@westlandwilvooruit.nl

 

Divisie MTB    
Walter Rosbenders Voorzitter voorzitter-mtb@westlandwilvooruit.nl
Silvia van der Voort Secretaris +  PR pr-mtb@westlandwilvooruit.nl
Ad de Brabander Budgethouder penningmeestermtb@westlandwilvooruit.nl
Niels van der Drift Algemeen bestuurslid wedstrijdrijders familie@vanderdrift.nl

 

   

 

Divisie Wielrennen    
Rob van der Made Voorzitter voorzitter-ren@westlandwilvooruit.nl
Vacant Secretaris secretaris-ren@westlandwilvooruit.nl
Peter Bax Budgethouder plbax@xs4all.nl
Joke van der Meijs Contactpersoon Elite/beloften

jjmeijs@kabelfoon.nl

Rick van de Zanden Contactpersoon Amateurs A amateurs-ren@westlandwilvooruit.nl
Vincent Kuijvenhoven Contactpersoon Junioren junioren-ren@westlandwilvooruit.nl
Iwan Zuiderwijk Contactpersoon Nieuwelingen nieuwelingen-ren@westlandwilvooruit.nl
Marcel van Alphen Contactpersoon Dames dames-ren@westlandwilvooruit.nl
David Stapersma Contactadres Jeugd jeugd-ren-contact@westlandwilvooruit.nl
Astrid Bax Public relations renafdeling pr-ren@westlandwilvooruit.nl
Jennifer Bax Informatie baanwielrennen 06-23661544

 

Divisie Trimmers    
Carl Verbeek Voorzitter carl@verbeekgww.nl
Vacant Vice-Voorzitter -
Martijn Koenen Secretaris mkoenen@kabelfoon.nl
Wim Raateland Budgethouder wim65@kabelfoon.nl
Frans Toussaint Vossenjacht patous@caiway.nl
Roy van den Heuvel Evenementen coördinator ravandenheuvel@kabelfoon.net
     
Business Club Westland Wil Vooruit   bc@westlandwilvooruit.nl

 

R.D.B.R.    
Voorzitter  
Peter van der Knaap Secretaris rdbr@westlandwilvooruit.nl
Aad Helderman Penningmeester held@kabelfoon.nl

  

Licentie's en Kleding    
Koos van Winden Licentie's koosvanwinden@hotmail.com
Gerda Vreugdenhil Coördinator Kleding gerdavreug@hotmail.com
Wilma Wubben Kleding Jeugd wuso@kabelfoon.nl

 

E.H.B.O.    
Willem van Geest E.H.B.O. geestpost@kabelfoon.net
     

 

Redactie Commisie    
Vacant Webredacteur Algemeen -
Astrid Bax Webredacteur Wielrennen pr-ren@westlandwilvooruit.nl
Silvia van der Voort Webredacteur MTB + Veldrijden pr-mtb@westlandwilvooruit.nl
Pieter Verbeek Webredacteur Trimmers pr-trim@westlandwilvooruit.nl
Vacant Webredacteur Business Club -

 

Commissie facilitaire dienst    
Sjaak Bol Voorzitter mbol@kabelfoon.nl
Koos van Winden Voorzitter koosvanwinden@hotmail.com
Aad Helderman Penningmeester held@kabelfoon.nl
John van den Enden Inkoop en voorraad johnvandenende@hetnet.nl
Sandra Boeters Reserveringen sandraboeters@caiway.net
Dré van de Zande Lid  

 

Stichting Supportersclub    
Vacant Voorzitter  
Vacant Secretaris suppclub@westlandwilvooruit.nl
Leo Overgaag Penningmeester -

 

Derny team    
Vacant Coördinator -

 

Sponsorcommisie    
Luuk van der Wal   sponsorcommissie@westlandwilvooruit.nl
Rob van der Made    
Niels van Geest    
Edwin van Dijk    

 

Vertrouwenscontactpersoon    
Willy Leezer Vertrouwenspersoon willyleezer@hotmail.com
Nico de Niet Vertrouwenspersoon nietje@kabelfoon.nl

 

Sponsoren